You Reality Prague

Firemní oblast Účetní služby

1) Konzultace a asistence k založení kapitálové společnosti dle českého právního řádu

Naše společnost poskytuje potřebné poradenství k okamžitému následování  nejrůznějších založení kapitálových společností dle českého práva  a k dosažení potřebných oprávnění.
Běžně je používána S.R.O. s ručením omezeným a s minimálním základním kapitálem 200.000 Kč.
S tímto druhem společnosti  založeným i cizinci se mohou uskutečnit všechny operace s nemovitostmi na území České republiky.


2) Poskytnutí sídla společnosti na naší adrese a správa korespondence

Naše společnost nabízí službu poskytnutí sídla společnosti.
Pro naše klienty je pohodlné a nejlevnější řešení mít kancelář firmy v samotném centru Prahy. Poskytujeme také službu správy korespondence.
3) Italsko-české a česko-italské překlady úředních dokumentů, smluv a korespondence

Naše společnost nabízí  překlady z českého do italského jazyka a obráceně. Jedná se zejména o úřední dokumenty, smlouvy a další korespondenci. Tato služba nabízí  možnost odeslání materiálů internetem.
4) Vedení běžného účetnictví a vyhotovení ročních daňových přiznání včetně rozvahy a výkazu zisků a ztrát v českém, italském i anglickém jazyce

Naše společnost ve spolupráci se zkušenými účetními poskytuje vedení běžného účetnictví  i podléhající DPH zahrnující všechny daňové povinnosti včetně daňového přiznání.
 Na požádání klientů poskytujeme periodické účetní zprávy a zprávy z bank. A nabízíme pomoc s místními bankovními úřady zahrnující Home banking (aktivní a pasivní) k účtům klientů.
Můžeme poskytnout klientům vyhotovení rozvahy a výkazu zisků a ztrát v češtině, italštině a angličtině.
 

Sdílej

Přejete si prodat či pronajmout?

Máte nemovitost nebo pozemek k prodeji či pronájmu?

Kontaktujte nás