You Reality Prague

Zemědělská oblast

1) Nákup a prodej zemědělských pozemků na území České republiky

Naše společnost se zabývá také službou zprostředkování prodeje pozemků v zemědělské oblasti.
Po vstupu České republiky do Evropské unie( 1. května 2004) se stala zemědělská oblast velmi atraktivní příležitostí jak z hlediska produktivity, tak z hlediska realitní činnosti.
Obrovské rozdíly hodnot nemovitostí ve srovnání s hodnotami pozemků v České republice a v ostatních zemích Evropské unie nabízí jedinečnou možnost střednědlouhých a dlouhodobých investic.
Jsme jedni z mála společností, které zaměstnávají experty z této oblasti schopných pro klienta vybrat nejzajímavější zemědělské pozemky na území České republiky..


2) Spojování zemědělských podniků a vytváření „zemědělských bloků“

Služby naší společnosti využijí ti, kteří již koupili či mají v úmyslu zakoupit zemědělský pozemek, ale i pro ty, kteří mají zájem vyhledat a vytvořit pospojované zemědělské bloky nezbytných pro získání dotací EU v hospodářské oblasti.
Od 1. května 2004 (vstup ČR do Evropské unie) je také Česká republika členem, který může čerpat dotace EU a zaznamenává tímto díky svým příspěvkům progresivní růst v zemědělském sektoru.
Pro získání výhodných výšezmíněných dotací je nemyslitelné formulovat stejnorodé hospodářské bloky, často neshodný s parcelami z katastru nemovitostí.
3) Právní služby spojené se správou a pronájmem

Naše společnost ve spolupráci s personálem expertů v zemědělské oblasti nabízí právní služby spojené se správou zemědělských usedlostí.
Mimo to umíme vyhledat pronajímatele zemědělských pozemků, disponibilní platit výhodné nájemné vypočítané na základě státních tabulek používaných pro běžné nájemní smlouvy.
Nabízíme poradenství v oblasti správy zemědělských usedlostí za účelem zvýšení výnosu.
4) Správa pro dosažení mezinárodních či místních dotací

Naše společnost s personálem expertů, nabízí služby zabývající se formulací a prezentací praktik k dosažení mezinárodních či místních dotací ( PAC)  a zemědělský rozvoj( PSR).
Česká republika je zařazena do oblasti regionů plánů 1 v rámci Evropské unie a díky tomu může čerpat finanční pomoc v oblasti produkce a investicí  do  oblasti zemědělství.
5) Naše zkušenosti a poradenská služba

Naše společnost s personálem expertů poskytuje odborné posudky jak v technické oblasti, tak v ekonomické týkající se zemědělských pozemků a pomáhá s vypracováním  Business plánu.
Jsme schopni vyhledat zemědělské pozemky vhodné pro pěstování požadovaných plodin na celém území ČR.
6) Historické nemovitosti a zámky

Naše společnost se zabývá vyhledáváním zemědělských pozemků v rámci zámků, hradů aj. hodnotných nemovitostí.
Tyto druhy nemovitostí jsou dnes na českém trhu k dispozici za výrazně zajímavé ceny.
V nejbližší budoucnosti se stanou tyto nemovitosti stále vzácnější a k nenalezení.
Mohou být použity pro zemědělské využití nebo jako hodnotné nemovitosti, vily aj.
 

Sdílej

Přejete si prodat či pronajmout?

Máte nemovitost nebo pozemek k prodeji či pronájmu?

Kontaktujte nás